Обратный звонок

Нерабочее

Обратный звонок

Ваша заявка успешно отправлена

  • 093 315 01 70
    093 801 22 01
    044 390 30 36

Про фабрику

zavod 11
Фабрика по виробництву дверей торгової марки «Мілано» працює на ринку України з 2000-го року. Основним напрямком діяльності компанії є виготовлення квартирних вхідних металевих дверей декорованих панелями МДФ, а також протипожежних дверей для технічний приміщень.За нетривалий термін існування, при високій якості і невисокій ціні, фірма зуміла завоювати стале місце в секторі даної продукції. Завдяки різноманіттю малюнків і кольорів панелей МДФ, наші двері можуть задовольнити будь-який смак з естетичного боку, а висока якість продукції не залишить сумнівів найвибагливіших замовників. Виробнича дільниця оснащена високотехнологічним обладнанням як імпортного, так і вітчизняного виробництва. Весь процес виготовлення максимально автоматизований для уникнення помилок, внесених «людським фактором».
Металеві профільні елементи дверей виготовляються на гільйотинних і листогибних верстатах. Дане обладнання має новітнє програмне забезпечення, що в поєднанні з високоточними матрицями дає точність відхилення від заданих розмірів не більше 0,1% Технологічні отвори під замки та інші внутрішні елементи дверей штампуються на пресах, спеціально пристосованих для цих операцій.На підприємстві функціонує ділянка порошкового (молоткового) фарбування з новітніми камерами напилення і печами полімеризації. Малюнки на МДФ панелях фрезеруються комп'ютеризованим верстатом з ЧПУ, що виключає неточності й викривлення ліній. Функціональні можливості верстата дозволяють виконувати й суто індивідуальні замовлення (наприклад, двері з логотипом компанії або родинним гербом).Нанесення захисної плівки ПВХ здійснюється на професійному мембранно-вакуумному пресі, що забезпечує рівномірність прилягання по всій площі ламінованої панелі.
Двері комплектуються тільки врізними замками провідних виробників, таких як KALE (Туреччина), MOTTURA, CISA (Італія), циліндрами Mul-t-Lock (Ізраїль).
Використовуються спеціалізовані замки для важких металевих дверей, що витримують великі навантаження. Продукція цих фірм перевірена часом і при своєчасному технічному догляді бездоганно служить визначений термін експлуатації.
Широкий модельний ряд дверей виробництва нашої фабрики виставлений у великих будівельних маркетах України. В обласних центрах країни відкриті офіційні представництва фірми. Сформована і стрімко розвивається дилерська мережа.

Обратный звонок

Ваша заявка успешно отправлена

Обратный звонок

Нерабочее